Begraafplaats Winschoten HofstraatBegraafplaats Hofstraat te Winschoten

 

A  -  B  -  C  -  D  -  E  -  F  -  G  -  H  -  I  -  J  -  K  -  L  -  M  -  N  -  O  -  P  -  R  -  S  -  T  -  U  -  V  -  W  -  Y  -  Z

 

 

Bestellen foto                                            Toelichting


Aalstius den appel

Sara Maria

*09-12-1841

+27-01-1931

WS2560

Aapkes

Anna

*30-12-1871

+03-05-1954

WS0493

Aapkes

Eltje

*23-02-1851

+22-01-1900

WS2664

Aapkes

Feijo

*07-01-1846

+02-03-1926

WS1230

Aapkes

Fossina

*20-02-1879

+16-08-1953

WS0873

Aapkes

Regina

*25-08-1844

+12-04-1924

WS1266

Aapkes

Tijs

*17-06-1894

+14-04-1983

WS1021

Aardema

Aafke

*06-10-1896

+27-01-1955

WS0310

Aardema

Frederikus Jakobus

*30-04-1928

+27-06-1938

WS2470

Aardema

Gerlof

*26-07-1900

+06-12-1953

WS0432

Aardema

Jan

*01-08-1952

+14-01-1959

WS1619

Aardema

Pieter

*14-02-1907

+18-01-1966

WS1383

Aardema

Pieter

*11-10-1939

+13-06-1957

WS1369

Aardema

Wubbina

*29-08-1912

+17-03-1950

WS0580

Aates

Albertje

*31-07-1869

+04-05-1943

WS1951

AB

Evert

*22-11-1885

+22-04-1956

WS1632

AB

Geert

*04-08-1856

+25-12-1920

WS0615

AB

Geert

*23-03-1881

+07-03-1962

WS2393

AB

Hindrik

*23-09-1871

+08-04-1951

WS2553

AB

Stoffer

*23-08-1876

+18-06-1925

WS0058

AB

Willemtje

*10-06-1884

+15-07-1915

WS1076

Abbas

Albertus

*20-09-1897

+27-01-1948

WS0421

Abbas

Helena

*01-08-1835

+29-10-1908

WS1797

Abbas

Jan

*20-04-1843

+07-03-1892

WS1784

Abbas

Lukas

*13-04-1885

+02-01-1935

WS0517

Abels

Anke

*28-11-1866

+11-03-1937

WS1020

Abels

Rikste

*16-02-1866

+01-05-1939

WS1363

van Achteren

Jantje

*04-03-1908

+16-12-1960

WS2555

Achterhoff

Freerk

*05-09-1860

+17-03-1922

WS1415

Achterof

Augustinus

*20-10-1897

+21-11-1954

WS0419

Achterof

Trientje

*04-04-1896

+31-07-1962

WS0031

Achterop

Teunsina Jantina

*30-04-1896

+09-10-1935

WS0038

Adam

Johannes

*04-03-1910

+15-02-1939

WS1824

Adam

Karel

*22-11-1876

+27-01-1959

WS1883

Adam

Renske

*09-02-1868

+23-01-1939

WS1821

Adam

Tetje

*01-05-1901

+11-10-1987

WS1383

Addens

Catharina Hinderica

*02-09-1867

+23-02-1946

WS0630

Addens

Heika

*01-12-1862

+21-10-1925

WS1271

Addens

Hessel

*07-06-1852

+27-02-1929

WS2661

Aeissens

Zwaantje

*08-11-1829

+16-07-1915

WS1167

Ahlers

Evertje

*20-01-1867

+09-04-1955

WS1297

Akkermann

Christine Peterline

*22-07-1913

+03-06-1958

WS0627

Alberts

Anna Catharina

*21-05-1859

+23-07-1923

WS2649

Alberts

Antje

*13-05-1882

+29-06-1974

WS0283

Alberts

Bouwina

*02-10-1888

+28-04-1914

WS1071

Alberts

Edina

*24-04-1831

+30-07-1887

WS2911

Alberts

Jan

*26-05-1878

+13-02-1957

WS2200

Alberts

Trientje

*12-07-1873

+27-10-1950

WS0063

Aldershof

Grietje

*23-01-1868

+24-11-1961

WS1420

Alkema

Jan

*15-02-1893

+27-05-1956

WS1832

Alles

Anje

*06-01-1886

+28-05-1950

WS1005

Alvering

Jantiena

*08-09-1861

+23-11-1932

WS2201

Anderson

Maria Jacoba

*18-07-1896

+03-03-1960

WS0273

Anderson

Theodoor Abraham

*05-12-1868

+19-06-1960

WS0272

Angerman

Grietje

*24-11-1864

+24-12-1938

WS0010

Angerman

Martje

*22-01-1862

+02-04-1923

WS0497

Angerman

Martje

*02-12-1880

+16-06-1918

WS1325

van Anken

Eentje

*25-03-1851

+01-08-1920

WS1466

van Anken

Rientje

*08-11-1873

+27-06-1955

WS1019

Apol

Aaltje

*04-08-1841

+20-07-1920

WS1470

Apotheker

Engeltje

*13-01-1863

+01-04-1944

WS1174

Arbeider

Fenna

*08-08-1883

+06-02-1933

WS1340

Arends

Jurjen Ienko

*25-08-1902

+01-11-1980

WS1499

van der Ark

Grietje

*30-12-1840

+19-04-1925

WS0671

Armbrust

Derk

*17-02-1867

+19-04-1943

WS2230

Armbrust

Friedrich Joseph

*19-11-1828

+29-05-1911

WS2199

Armbrust

Roelof Frederik

*18-05-1859

+15-08-1940

WS2721

Ates

Harm

*30-06-1905

+15-02-1954

WS2806

Ates

Siertje

*18-06-1931

+07-12-1948

WS0445

Ates

Wolter

*08-07-1866

+08-01-1925

WS1308

Aukes

Filippus

*26-07-1863

+18-05-1948

WS2490

Aukes

Frouwke

*15-10-1874

+23-06-1943

WS0228

Aukes

Janna

*13-12-1876

+01-02-1958

WS0229

Aukes

Trientje

*05-03-1851

+10-01-1937

WS2294

Ausma

Hendrik

*09-06-1878

+18-08-1956

WS0436

Ausma

Hiltje

*28-01-1905

+11-06-1991

WS0476

?


?

---

Namenlijst bedoeld voor de zoekmachines:

Sara Maria Aalstius den appel (1841-1931)
Anna Aapkes (1871-1954)
Eltje Aapkes (1851-1900)
Feijo Aapkes (1846-1926)
Fossina Aapkes (1879-1953)
Regina Aapkes (1844-1924)
Tijs Aapkes (1894-1983)
Aafke Aardema (1896-1955)
Frederikus Jakobus Aardema (1928-1938)
Gerlof Aardema (1900-1953)
Jan Aardema (1952-1959)
Pieter Aardema (1907-1966)
Pieter Aardema (1939-1957)
Wubbina Aardema (1912-1950)
Albertje Aates (1869-1943)
Evert AB (1885-1956)
Geert AB (1856-1920)
Geert AB (1881-1962)
Hindrik AB (1871-1951)
Stoffer AB (1876-1925)
Willemtje AB (1884-1915)
Albertus Abbas (1897-1948)
Helena Abbas (1835-1908)
Jan Abbas (1843-1892)
Lukas Abbas (1885-1935)
Anke Abels (1866-1937)
Rikste Abels (1866-1939)
Jantje van Achteren (1908-1960)
Freerk Achterhoff (1860-1922)
Augustinus Achterof (1897-1954)
Trientje Achterof (1896-1962)
Teunsina Jantina Achterop (1896-1935)
Johannes Adam (1910-1939)
Karel Adam (1876-1959)
Renske Adam (1868-1939)
Tetje Adam (1901-1987)
Catharina Hinderica Addens (1867-1946)
Heika Addens (1862-1925)
Hessel Addens (1852-1929)
Zwaantje Aeissens (1829-1915)
Evertje Ahlers (1867-1955)
Christine Peterline Akkermann (1913-1958)
Anna Catharina Alberts (1859-1923)
Antje Alberts (1882-1974)
Bouwina Alberts (1888-1914)
Edina Alberts (1831-1887)
Jan Alberts (1878-1957)
Trientje Alberts (1873-1950)
Grietje Aldershof (1868-1961)
Jan Alkema (1893-1956)
Anje Alles (1886-1950)
Jantiena Alvering (1861-1932)
Maria Jacoba Anderson (1896-1960)
Theodoor Abraham Anderson (1868-1960)
Grietje Angerman (1864-1938)
Martje Angerman (1862-1923)
Martje Angerman (1880-1918)
Eentje van Anken (1851-1920)
Rientje van Anken (1873-1955)
Aaltje Apol (1841-1920)
Engeltje Apotheker (1863-1944)
Fenna Arbeider (1883-1933)
Jurjen Ienko Arends (1902-1980)
Grietje van der Ark (1840-1925)
Derk Armbrust (1867-1943)
Friedrich Joseph Armbrust (1828-1911)
Roelof Frederik Armbrust (1859-1940)
Harm Ates (1905-1954)
Siertje Ates (1931-1948)
Wolter Ates (1866-1925)
Filippus Aukes (1863-1948)
Frouwke Aukes (1874-1943)
Janna Aukes (1876-1958)
Trientje Aukes (1851-1937)
Hendrik Ausma (1878-1956)
Hiltje Ausma (1905-1991)