Begraafplaats Winschoten HofstraatBegraafplaats Hofstraat te Winschoten

 

A  -  B  -  C  -  D  -  E  -  F  -  G  -  H  -  I  -  J  -  K  -  L  -  M  -  N  -  O  -  P  -  R  -  S  -  T  -  U  -  V  -  W  -  Y  -  Z

 

 

Bestellen foto                                            Toelichting


Tack

Antje

*29-04-1885

+19-12-1972

WS0746

Tack

Antje Harmina

*11-05-1918

+17-04-1946

WS1567

Tahl

Gustav Alexander

*18-11-1891

+18-02-1954

WS0020

Tak

Johanna

*21-03-1866

+28-03-1954

WS2213

Takens

Annechien Jantina

*19-05-1888

+05-09-1963

WS1050

Takens

Berend Menso

*27-06-1886

+31-07-1982

WS0136

Takens

Hendrik

*13-02-1849

+05-04-1921

WS1028

Takens

Jan Hendrik

*17-10-1879

+05-11-1969

WS2700

Takens

Jan Hindricks

?21-01-1742

+21-06-1842

WS1051

Takens

Jan Jans

*11-03-1798

+16-09-1866

WS1054

Takens

Jantje

*18-10-1829

+11-01-1855

WS1052

Takens

Jantje

*30-07-1886

+31-10-1968

WS1656

Takens

Lammechien

*31-07-1865

+04-07-1949

WS1761

Takens

Lutgerdina

*17-05-1842

+29-09-1881

WS1027

Takens

Meggelina Zwaantina

*17-04-1893

+21-08-1894

WS1056

Takens

Trientje

*02-08-1853

+25-10-1943

WS0044

Takens

Trientje

*08-11-1868

+08-02-1951

WS0948

Tammenga

Antje

*13-10-1835

+01-03-1912

WS2150

Tammenga

Grietje

*25-11-1829

+01-04-1909

WS2922

Tapper

Brunetta Geerdina

*18-02-1848

+03-04-1924

WS1528

Teekens

Andries

*20-09-1829

+20-02-1916

WS3007

Teekens

Catharina

*03-03-1858

+21-06-1927

WS1277

Teekens

Kier

*27-03-1868

+11-03-1944

WS2548

Tekens

Harm

*06-11-1860

+26-10-1937

WS1227

Tekens

Maria

*31-12-1865

+20-03-1932

WS2357

Telkamp

Foelkina

*11-10-1888

+24-03-1965

WS2239

Telkamp

Harm

*03-04-1848

+16-09-1908

WS2888

Telkamp

Rikste

*12-08-1881

+14-10-1968

WS0306

Telkamp

Steffina

*05-01-1888

+26-07-1908

WS2890

Tempel

Trijntje

*15-09-1909

+03-05-1944

WS2376

Tepper

Jan

*02-12-1878

+01-10-1954

WS2781

Tepper

Zwaantje

*10-03-1886

+09-10-1961

WS2782

van Terwisga

Reintje

*02-03-1879

+21-08-1939

WS0916

Themann

Anton Joseph

*04-09-1812

+12-12-1888

WS2928

Themann

Geertruida Berendina

*18-06-1854

+13-09-1912

WS2982

Themmen

Henderieka Swaantina

*09-11-1888

+15-11-1952

WS0857

Thie

Kars

*25-01-1866

+09-03-1933

WS0881

Tholen

Egberdina Friesina

*25-08-1869

+30-01-1937

WS1600

Tholen

Geesien

*20-03-1863

+30-06-1923

WS1756

Thorenaar

Jacomina

*12-04-1886

+29-07-1958

WS1146

Tiddens

Martje

*31-07-1836

+03-04-1895

WS2766

Tiedtke

Catharina Johanna Berendina

*03-03-1846

+13-01-1876

WS2143

Tiemersma

Yeb

*20-04-1883

+27-09-1961

WS2177

Tiggelaar

Catharina

*26-05-1864

+05-08-1950

WS2307

Tiggelaar

Christina

*27-02-1871

+16-11-1960

WS0853

Tiggelaar

Geert

*27-07-1883

+13-03-1952

WS0529

Tiggelaar

Geertruida

*07-02-1889

+10-03-1987

WS0529

Tiggelaar

Harmanna

*10-04-1877

+18-12-1948

WS0905

Tiggelaar

Harmke

*14-05-1865

+18-03-1951

WS0701

Tiggelaar

Hemmo

*17-01-1888

+30-03-1953

WS1008

Tiggelaar

Zwaantje

*27-04-1887

+17-09-1970

WS0171

Tillema

Hendrik

*02-01-1913

+31-05-1976

WS0978

Timmer

Aeilko

*02-11-1859

+03-03-1928

WS1482

Timmer

Berend

*29-04-1893

+19-10-1989

WS0518

Timmer

Catharina

*20-05-1893

+16-10-1980

WS0998

Timmer

Cornelia

*22-08-1887

+25-07-1962

WS1293

Timmer

Derk

*19-02-1867

+17-01-1951

WS2343

Timmer

Elisabeth

*24-06-1890

+12-02-1970

WS1007

Timmer

Elzo

*27-10-1878

+31-10-1942

WS2804

Timmer

Geziena

*22-03-1893

+08-11-1958

WS1530

Timmer

Hako

*20-11-1858

+18-02-1932

WS1858

Timmer

Hendrik

*16-03-1839

+09-06-1894

WS1804

Timmer

Hendrik

*17-04-1873

+19-09-1940

WS2584

Timmer

Hendrik

*25-12-1890

+16-02-1976

WS2239

Timmer

Jacob

*25-04-1845

+18-10-1927

WS1695

Timmer

Jan

*17-09-1877

+28-07-1951

WS0208

Timmer

Jan

*26-11-1882

+18-10-1960

WS2329

Timmer

Marchien

*08-05-1886

+24-03-1938

WS0071

Timmer

Maria Pietertje

*20-12-1907

+24-08-1956

WS1544

Tjapkes

Geessien

*21-10-1854

+21-10-1934

WS1192

Tol

Fenje

*03-05-1898

+03-02-1981

WS0559

Tolner

Annegine Getruda

*27-12-1858

+23-03-1941

WS2906

Tolner

Bareld

*13-04-1890

+12-08-1961

WS2852

Tonkes

Trijntje

*14-06-1884

+10-07-1938

WS2444

Topelen

Berendje

*11-11-1916

+13-12-1995

WS0358

Tor

Grietje

*13-07-1891

+01-12-1963

WS1341

Toren

Boukiena

*30-11-1917

+28-10-1960

WS0899

Toren

Geert Johan

*03-07-1891

+21-12-1978

WS0620

Toren

Grietje

*30-04-1903

+13-06-1922

WS1235

Toren

Harm

*04-04-1885

+29-10-1973

WS0280

Toren

Jan

*28-01-1879

+19-03-1960

WS0777

Toren

Luppo

*10-04-1870

+23-02-1941

WS1841

Toren

Sievert

*19-08-1877

+19-12-1933

WS0676

Toren

Siverdina

*27-01-1878

+23-10-1947

WS0547

Toren

Tammo

*03-05-1880

+25-08-1950

WS0449

Toxopeus

Annette

*08-07-1851

+20-06-1935

WS0138

Tresling

Elisabeth Ruardi

*01-04-1827

+15-07-1899

WS0051

Tresling

Gerhard

*18-02-1843

+27-03-1927

WS1096

Tresling

Gerhard

*13-11-1885

+09-12-1903

WS3056

Tresling

Sijpko Stheeman

*25-02-1834

+22-04-1891

WS2180

Tresling

Theunes Haakma

*23-10-1834

+07-09-1907

WS1059

van Trigt

Jan

*10-01-1871

+05-02-1947

WS1154

Troff

Anna

*24-10-1898

+08-05-1976

WS0967

Tromp

Anna

*24-09-1893

+15-01-1977

WS1868

Tromp

Johannes

*24-06-1849

+30-11-1940

WS1868

Troost

Siertje

*13-10-1868

+10-09-1941

WS1224

Tuin

Albertje Catharina

*12-12-1867

+08-09-1958

WS2592

Tuin

Antke

*14-07-1890

+01-08-1952

WS0707

Tuin

Berend

*10-04-1941

+27-07-1947

WS2417

Tuin

Catharina Jantina

*15-05-1873

+10-01-1947

WS1637

Tuin

Elsien

*09-10-1885

+18-01-1960

WS0724

Tuin

Fokko

*02-12-1913

+17-05-1948

WS0482

Tuin

Geert

*03-02-1883

+01-11-1966

WS0320

Tuin

Geessien

*30-03-1862

+23-12-1930

WS2559

Tuin

Jan

*20-10-1888

+01-05-1960

WS0360

Tuin

Jantje

*19-04-1854

+03-03-1928

WS1483

Tuin

Maria

*03-12-1897

+24-10-1984

WS0352

Tuin

Tabina Geertina

*26-05-1909

+26-04-1960

WS0253

Tuin

Tjacko

*04-11-1883

+17-10-1954

WS1594

Tuin

Wilko

*12-06-1889

+09-03-1958

WS0652

Tuin

Wilko Jakob

*28-05-1954

+29-07-1954

WS3064

Tulleken

Willem Jan

*29-09-1856

+25-01-1923

WS0613

van der Tuuk

Gepke

*27-01-1876

+01-02-1944

WS1913

van der Tuuk

Margrietha

*27-11-1902

+19-05-1977

WS3019

Twiest

Roelfje

*02-08-1841

+23-09-1915

WS1719

Tijdens

Johannes Hinderk

*24-01-1870

+01-05-1942

WS3042

Tijdens

Koert

*05-10-1841

+30-07-1927

WS2720

Tijdens

Trijntje

*07-08-1867

+06-08-1932

WS3005

Tijlken

Grietje Jans

*28-01-1805

+14-11-1886

WS0566

---

Namenlijst bedoeld voor de zoekmachines:

Antje Tack (1885-1972)
Antje Harmina Tack (1918-1946)
Gustav Alexander Tahl (1891-1954)
Johanna Tak (1866-1954)
Annechien Jantina Takens (1888-1963)
Berend Menso Takens (1886-1982)
Hendrik Takens (1849-1921)
Jan Hendrik Takens (1879-1969)
Jan Hindricks Takens (1742-1842)
Jan Jans Takens (1798-1866)
Jantje Takens (1829-1855)
Jantje Takens (1886-1968)
Lammechien Takens (1865-1949)
Lutgerdina Takens (1842-1881)
Meggelina Zwaantina Takens (1893-1894)
Trientje Takens (1853-1943)
Trientje Takens (1868-1951)
Antje Tammenga (1835-1912)
Grietje Tammenga (1829-1909)
Brunetta Geerdina Tapper (1848-1924)
Andries Teekens (1829-1916)
Catharina Teekens (1858-1927)
Kier Teekens (1868-1944)
Harm Tekens (1860-1937)
Maria Tekens (1865-1932)
Foelkina Telkamp (1888-1965)
Harm Telkamp (1848-1908)
Rikste Telkamp (1881-1968)
Steffina Telkamp (1888-1908)
Trijntje Tempel (1909-1944)
Jan Tepper (1878-1954)
Zwaantje Tepper (1886-1961)
Reintje van Terwisga (1879-1939)
Anton Joseph Themann (1812-1888)
Geertruida Berendina Themann (1854-1912)
Henderieka Swaantina Themmen (1888-1952)
Kars Thie (1866-1933)
Egberdina Friesina Tholen (1869-1937)
Geesien Tholen (1863-1923)
Jacomina Thorenaar (1886-1958)
Martje Tiddens (1836-1895)
Catharina Johanna Berendina Tiedtke (1846-1876)
Yeb Tiemersma (1883-1961)
Catharina Tiggelaar (1864-1950)
Christina Tiggelaar (1871-1960)
Geert Tiggelaar (1883-1952)
Geertruida Tiggelaar (1889-1987)
Harmanna Tiggelaar (1877-1948)
Harmke Tiggelaar (1865-1951)
Hemmo Tiggelaar (1888-1953)
Zwaantje Tiggelaar (1887-1970)
Johannes Hinderk Tijdens (1870-1942)
Koert Tijdens (1841-1927)
Trijntje Tijdens (1867-1932)
Grietje Jans Tijlken (1805-1886)
Hendrik Tillema (1913-1976)
Aeilko Timmer (1859-1928)
Berend Timmer (1893-1989)
Catharina Timmer (1893-1980)
Cornelia Timmer (1887-1962)
Derk Timmer (1867-1951)
Elisabeth Timmer (1890-1970)
Elzo Timmer (1878-1942)
Geziena Timmer (1893-1958)
Hako Timmer (1858-1932)
Hendrik Timmer (1839-1894)
Hendrik Timmer (1873-1940)
Hendrik Timmer (1890-1976)
Jacob Timmer (1845-1927)
Jan Timmer (1877-1951)
Jan Timmer (1882-1960)
Marchien Timmer (1886-1938)
Maria Pietertje Timmer (1907-1956)
Geessien Tjapkes (1854-1934)
Fenje Tol (1898-1981)
Annegine Getruda Tolner (1858-1941)
Bareld Tolner (1890-1961)
Trijntje Tonkes (1884-1938)
Berendje Topelen (1916-1995)
Grietje Tor (1891-1963)
Boukiena Toren (1917-1960)
Geert Johan Toren (1891-1978)
Grietje Toren (1903-1922)
Harm Toren (1885-1973)
Jan Toren (1879-1960)
Luppo Toren (1870-1941)
Sievert Toren (1877-1933)
Siverdina Toren (1878-1947)
Tammo Toren (1880-1950)
Annette Toxopeus (1851-1935)
Elisabeth Ruardi Tresling (1827-1899)
Gerhard Tresling (1843-1927)
Gerhard Tresling (1885-1903)
Sijpko Stheeman Tresling (1834-1891)
Theunes Haakma Tresling (1834-1907)
Jan van Trigt (1871-1947)
Anna Troff (1898-1976)
Anna Tromp (1893-1977)
Johannes Tromp (1849-1940)
Siertje Troost (1868-1941)
Albertje Catharina Tuin (1867-1958)
Antke Tuin (1890-1952)
Berend Tuin (1941-1947)
Catharina Jantina Tuin (1873-1947)
Elsien Tuin (1885-1960)
Fokko Tuin (1913-1948)
Geert Tuin (1883-1966)
Geessien Tuin (1862-1930)
Jan Tuin (1888-1960)
Jantje Tuin (1854-1928)
Maria Tuin (1897-1984)
Tabina Geertina Tuin (1909-1960)
Tjacko Tuin (1883-1954)
Wilko Tuin (1889-1958)
Wilko Jakob Tuin (1954-1954)
Willem Jan Tulleken (1856-1923)
Gepke van der Tuuk (1876-1944)
Magrietha van der Tuuk (1902-1977)
Roelfje Twiest (1841-1915)